Michał Skibniewski

Aplikant Adwokacki
tel.: +48 500 364 289
e-mail: info@kancelaria-mania.pl

Nazywam się Michał Skibniewski, jestem absolwentem WPiA Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 2019 roku uzyskując wynik bardzo dobry, obroniłem pracę magisterską na temat ochrony dóbr oraz praw osób fizycznych i prawnych w Internecie . W latach 2017 – 2019 pełniłem rolę Sekretarza Koła Prawa Rodzinnego przy Wydziale Prawa i Administracji. Byłem współorganizatorem oraz prelegentem serii wykładów o tematyce rodzinno – spadkowej, kierowanych do seniorów w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Doświadczenie zdobywałem w ramach praktyk w renomowanych kancelariach adwokackich i radcowskich oraz w dziale prawno – podatkowym, w korporacji z tzw. „Wielkiej Czwórki”,  jak również w sektorze prywatnym, podczas rocznej pracy w wiodącej na rynku programistycznym, firmie informatycznej.

Obszarami mojej specjalizacji są niewątpliwie, szeroko pojęte prawo rodzinne oraz prawo zobowiązań – w szczególności udzielam pomocy w sprawach dotyczących odszkodowań i zadośćuczynień m. in. w kwestiach związanych z wypadkami komunikacyjnymi, czy naruszeniem dóbr osobistych. Posiadam również doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców oraz podmiotów administracji publicznej zajmujących się bezpieczeństwem wewnętrznym.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią

Kancelaria

Misją Kancelarii jest ochrona interesów Klienta

Wynagrodzenie

Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych na zasadach indywidualnie określonych z Klientem bądź w formie wykupionego stałego miesięcznego abonamentu