Prawo bankowe

Kredyt frankowy

Dzień dobry Państwu,

Oferta prowadzenia spraw kredytów walutowych powiązanych kursem CHF, USD, EUR jest skierowana przede wszystkim do osób poszukujących rozwiązania prawnego umożliwiającego anulowanie kredytu CHF, USD, EUR przez bezstronny i niezawisły Sąd.
Jak to wygląda w praktyce? Przesyłacie Państwo e-mailem skan umowy kredytu (na tym etapie nie wymagamy, aby ujawnione były dane wrażliwe klienta) a my dokonujemy nieodpłatnej i niezobowiązującej analizy umowy i przedstawiamy symulację rozstrzygnięcia z pakietem korzyści dla Państwa i ofertą prowadzenia sprawy przez naszą Kancelarię.
Cenimy sobie wiedzę naszych klientów, dlatego każdy dostaje pełną symulację kosztów zarówno w przypadku wygranej jak i ewentualnej przegranej. Prawdą jest, że ok. 94% spraw kończy się wygraną konsumenta w sprawie kredytu indeksowanego czy denominowanego, jednakże ryzyko zawsze istnieje.
Jak wygrać sprawę frankową? Walutową? Zawsze odpowiadamy naszym klientom, że na udzielenie tej odpowiedzi składają się trzy czynniki. Czynnik ludzki (sędzia), czynnik merytoryczny (pisma procesowe) oraz czynnik stresu (przesłuchanie klienta przed Sądem i jego wynik oraz ocena). Jeżeli te trzy elementy zostaną ułożone w odpowiedni sposób – sukces jest gwarantowany.
Z powodzeniem reprezentujemy klientów w ramach postępowań sądowych o ustalenie nieważności umowy kredytu CHF, o zapłatę, o odfrankowienie albo ustalenie nieistnienia umowy kredytu CHF. Z pozoru tożsame roszczenia mają odmienne skutki. Który z tych wariantów będzie dla Państwa najkorzystniejszy? Podpowiemy jeszcze przed przyjęciem sprawy, po przeanalizowaniu „ZA” i „PRZECIW”.
Czy podejmujemy się spraw z powództwa banku przeciwko kredytobiorcy o zapłatę? TAK
Czy podejmujemy się spraw trudnych kredytów? TAK, ale po przeanalizowaniu sytuacji klienta.
Czy podejmujemy się spraw o wynagrodzenie za korzystnie z kapitału z powództwa banku? TAK
Czy podejmujemy się spraw o uchylenie wykonalności bankowego tytułu egzekucyjnego? TAK
Czy podejmujemy się sprawy kredytu frankowego na etapie wszczętej egzekucji komorniczej? TAK
Naszą wiedzę i doświadczenie zaprezentujemy na spotkaniu albo podczas prezentowania oferty. Nie ma żadnych przeszkód ku temu, aby spotkanie odbyło się zdalnie, stąd też miejsce Państwa zamieszkania oraz właściwy Sąd w dobie rozpraw online nie ma żadnego znaczenia.
Zapraszamy do kontaktu.
________________________________________
Kancelaria Adwokacka Mateusz Mania
ul. Jana III Sobieskiego 11/ CD 111
40-082, Katowice
tel.: 500 364 289
e-mail: mania@kancelaria-mania.pl

Inne artykuły:

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.