Karolina Barczyńska

Adwokat
tel.: +48 500 364 289
e-mail: info@kancelaria-mania.pl

Nazywam się Karolina Barczyńska, jestem Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie w 2011 roku na ocenę bardzo dobrą obroniłam pracę magisterską. Następnie w tym samym roku rozpoczęłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, którą ukończyłam z wynikiem pozytywnym. Obecnie jestem adwokatem, wpisanym na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w śląskich kancelariach adwokackich, w których pracowałam w trakcie studiów oraz w trakcie aplikacji adwokackiej.
Specjalizację się w prawie rodzinnym, w związku z czym jestem w stanie bezpiecznie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem przeprowadzić Klientów przez rozwód, podział majątku, sprawy alimentacyjne i uregulowanie kontaktów z dziećmi.
Co więcej, posiadam wiedzę i bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego, spadkowego oraz karnego, które pozwala mi w rzeczowych postępowaniach z powodzeniem reprezentować interesy Klientów przed Sądami. Dodatkowo w ramach wykonywanej pracy, poza świadczeniem usług na rzecz klientów indywidualnych, zajmuję się również obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym spółek komunalnych.
W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, dbając o zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy – stosując zasadę „Ius est ars boni et aequi” („Prawo jest umiejętnością stosowania tego, co dobre i słuszne”). Zapewniam najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń.
 
 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią

Kancelaria

Misją Kancelarii jest ochrona interesów Klienta

Wynagrodzenie

Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych na zasadach indywidualnie określonych z Klientem bądź w formie wykupionego stałego miesięcznego abonamentu