Mateusz Mania

Adwokat
tel.: +48 500 364 289
e-mail: mania@kancelaria-mania.pl

Nazywam się Mateusz Mania. Jestem adwokatem z 10-letnim doświadczeniem, członkiem Izby Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach (nr wpisu 1380). Od 2 lipca 2015 r. założycielem oraz sercem tej Kancelarii. Swoją praktykę zawodową rozpocząłem w 2009 r. w renomowanej kancelarii radcowskiej w Tarnowskich Górach. Następnie od 2011 r. już jako aplikant, a wkrótce potem adwokat, współpracowałem z cenioną kancelarią adwokacką w Katowicach.
 
Z dumą stwierdzam, że praca w zawodzie jest moją pasją. Często słyszałem na swój temat, że „Żadnej sprawy się nie boję” – To prawda, nie obawiam się tzw. „trudnych spraw”, jestem pewny swojej wiedzy i fachowości. Zadowolenie Klienta jest moim priorytetem, a wygrana „postępowań pozornie przegranych” daje największą satysfakcję.
 
Cechuje mnie wszechstronność, z powodzeniem reprezentuję Klientów w sprawach cywilnych, gospodarczych oraz karnych. Specjalizuję się w sporach dotyczących procesów budowlanych, nieruchomości, służebności. Posiadam także doświadczenie w obsłudze prawnej dużych zakładów mechanicznych oraz lotniska. Obsługuję m.in. podmioty gospodarcze z branży elektroenergetycznej (Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Tauron Dystrybucja S.A. PKP Energetyka S.A., Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.).
 
 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią

Kancelaria

Misją Kancelarii jest ochrona interesów Klienta

Wynagrodzenie

Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych na zasadach indywidualnie określonych z Klientem bądź w formie wykupionego stałego miesięcznego abonamentu